OSIEDLE PREM PARK PIERWOSZYNO TO:

grafika_1.jpg

FIRMA PREM DEVELOPMENT MA PRZYJEMNOŚĆ ZAPREZENTOWAĆ PAŃSTWU NOWE OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ POŁOŻONE NA GRANICY DWÓCH NADMORSKICH MIEJSCOWOŚCI: MECHELINKI i PIERWOSZYNO W POWIECIE PUCKIM

 

NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA

grafika_3aa.jpg

KAMERALNE POŁOŻENIE

Osiedle położone jest w kameralnej dzielnicy nowo wybudowanych domów jednorodzinnych tuż na granicy dwóch miejscowości Pierwoszyna i Mechelinek. Osiem lokali wybudowanych zostało w formule zamkniętego osiedla wyposażonego w automatyczną bramę wjazdową oraz widedomofon.

OKOLICE ZATOKI PUCKIEJ

Nasze osiedle położone jest w pobliżu plaży w Mechelinkach (15 min pieszo), a odległość do Rewy - centrum windsurfingu to 3,8 km. Dodatkowym atutem jest przystań rybacko-jachtowa w Mechelinkach ze zbudowanym niedawno nowoczesnym molo.

SĄSIEDZTWO TRÓJMIASTA

Do centrum Gdyni - 12 km
Do obwodnicy - Trasą Kwiatkowskiego - 8 km

REKREACJA

W pobliżu znajdują się piękne lasy, trasy rowerowe i niezabudowane łąki - wymarzony teren dla miłośników spacerów na łonie natury i wycieczek rowerowych.  

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

budynek_perlowa.jpg

FORMA

Dzięki nawiązaniu współpracy z młodym zespołem architektów z firmy Constructiva z Kosakowa udało nam się połączyć tradycyjną konstrukcję budynków z nowoczesną formą wizualną. Budynki posiadają nowoczesną formę, która sprzyja tworzeniu dodatkowych rozwiązań praktycznych poprawiających efekt wizualny, np. przestronne tarasy z widokiem na Zatokę Pucką. 

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Budynek charakteryzuje się wysokimi parametrami energooszczędności. Zastosowano pełne deskowanie stabilizujące konstrukcję dachu, a również podwójne układanie welny (20+5 cm) o wysokich parametrach zniwelowało negatywny wpływ wiatru na parametry termiczne. 

WSZĘDZIE BLISKO

plan_osiedla_perlowa.jpg

TRANSPORT PUBLICZNY

Osiedle położone jest w miejscowości Pierwoszyno w odległości ok. 200 m do przystanku autobusowego (połączenia z centrum Gdyni i Rewą).

PRZEDSZKOLE I SZKOŁY

Najbliższe przedszkole - ok. 1 km, szkoła podstawowa - ok. 1 km, nowoczesne gimnazjum z basenem - 2km.

ZAKUPY

Najbliższy lokalny sklep spożywczy znajduje się w odległości 200 m. Większe "sieciówki" to Polomarket - 800 m, Biedronka - 2 km. A na duże zakupy: Centrum Handlowe Szperk - 4 km.

JUŻ w realizacji nowe inwestycje: PREM PARK PIERWOSZYNO PERŁOWA oraz Apartamenty Gdańsk Kozacza Góra


Aby dowiedzieć się o szczegółach inwestycji kliknij przeczytaj więcej lub zadzwoń: 501 736 658