SYSTEM ALARMOWY FIRMY SATEL

Zaprojektowany i wykonany przez firmę PREM DEVELOPMENT

system_satel.jpg

Systemy sygnalizacji włamania i napadu VERSA

Pewne, elastyczne i wszechstronne - tak najkrócej można opisać systemy alarmowe bazujące na centralach z serii VERSA. Zostały one zaprojektowane specjalnie do tworzenia instalacji średniej wielkości: w mieszkaniach i małych domach. Centrale VERSA mogą współpracować z urządzeniami podłączonymi do systemu w sposób tradycyjny (czyli z wykorzystaniem okablowania), a także z takimi, które wykorzystują komunikację zdalną (czyli radiową). Rozwiązanie to umożliwia stworzenie dokładne takiego systemu, jaki jest potrzebny w zabezpieczanym budynku: przewodowego lub bezprzewodowego, lub też hybrydowego, który łączy w sobie ich właściwości. Dodatkowo, centrale z serii VERSA mogą pracować z wykorzystaniem różnych trybów czuwania, co umożliwia dostosowanie działania urządzeń znajdujących się w systemie do potrzeb i wymagań jego użytkowników.

PEWNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

System, którego sercem jest centrala z serii VERSA, oferuje doskonałe dopasowanie do charakterystyki chronionego budynku. Jest to możliwe dzięki elastyczności konfiguracyjnej samej centrali, a także dzięki dużemu wyborowi elementów, z których można tworzyć cały system alarmowy. Wśród nich znajdują się m.in. różnego rodzaju czujki: do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz, podstawowe czujki ruchu i urządzenia bardziej złożone, a także specjalnego przeznaczenia (np. czujki gazu) lub posiadające szczególne funkcje, takie jak opcja PET lub dodatkowe oświetlenie LED.

Również sterowanie w systemie bazującym na centrali z serii VERSA można dopasować zgodnie z potrzebami i preferencjami użytkowników. Może być ono realizowane na dwa sposoby. Po pierwsze, zdalnie przy pomocy aplikacji VERSA CONTROL, po drugie, stacjonarnie przy zastosowaniu różnego rodzaju manipulatorów: od prostych klawiatur po urządzenia z dotykowym ekranem.

Połączenie wszechstronności central z serii VERSA z dużym wyborem elementów tworzących system alarmowy umożliwia stworzenie instalacji zapewniającej skuteczne wykrywanie i sygnalizowanie zagrożeń związanych nie tylko z włamaniem, lecz także z bezpośrednim zagrożeniem życia, np. w postaci zalania lub pożaru.

JUŻ w realizacji nowe inwestycje: PREM PARK PIERWOSZYNO PERŁOWA oraz Apartamenty Gdańsk Kozacza Góra


Aby dowiedzieć się o szczegółach inwestycji kliknij przeczytaj więcej lub zadzwoń: 694-280 252