INSTALACJA ELEKTRYCZNA, RTV i ETHERNET

Zaprojektowana i wykonana przez firmę PREM DEVELOPMENT

system_legrand.jpg

Osprzęt elektroinstalacyjny firmy LEGRAND

W budynku zastosowano aparaturę zabezpieczająca z Serii RX firmy LEGRAND której to rozwiązania spełniają najistotniejsze wymagania instalacji elektrycznych. Pojedynczy segment na osiedlu PREM PARK Pierwoszyno, zawiera 13 obwodów prądowych  zabezpieczonych wyłącznikami nadprądowymi 16A RX oraz 10 obwodów oświetleniowych zabezpieczonych wyłącznikami nadprądowymi 10A RX. Dodatkowo instalacja została zabezpieczona przez dwa wyłączniki różnicowoprądowe oraz jeden ogranicznik przepięć. W tablicy rozdzielczej zainstalowano sygnalizator stanu faz.

Instalacja została w pełni osprzętowiona w gniazdka i wyłaczniki firmy LEGRAND serii NILOE ECO. W każdym pomieszczeniu użytkowym znajduje się min. 4 gniazdka sieciowe,  1 gniazdo RTV, 1 gniazdo RJ45 kat. 5e. W garażu wyprowadzone gniazdo siłowe.

FIRMA LEGRAND

LEGRAND jest liderem na kluczowych rynkach świata - we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Korei Południowej i Australii.

Produkcja odbywa się w ponad 30 fabrykach na całym świecie. Każdy z zakładów wykorzystuje swoje najlepsze doświadczenia w produkcji i rozwoju asortymentu liczącego ponad 190 000 produktów.

Firma stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Do 5% z obrotów jest przeznaczane na badania i rozwój. W tym dziale Legrand zatrudnia około 2000 osób. Grupa jest właścicielem blisko 5000 patentów z których 83% powstało poza Francją. Prace koordynowane są z dwóch najważniejszych ośrodków Grupy: Limoges we Francji (miejsce powstania firmy Legrand) i Varese we Włoszech (miejsce powstania firmy Bticino).

JUŻ w realizacji nowe inwestycje: PREM PARK PIERWOSZYNO PERŁOWA oraz Apartamenty Gdańsk Kozacza Góra


Aby dowiedzieć się o szczegółach inwestycji kliknij przeczytaj więcej lub zadzwoń: 694-280 252