Kozacza Góra

OSIEDLE

Kozacza Góra

Nowa inwestycja firmy PREM DEVELOPMENT II

realizowana jest w Gdańsku w rozwijającej się dzielnicy Gdańska na pograniczu Ujeściska i Łostowic na leśnym terenie Kozaczej Góry, gdzie powstaje osiedle domów jednorodzinnych.

Położenie obok Alei Havla i Pętli Autobusowo-Tramwajowej Łostowice Świętokrzyska zapewnia doskonałą dostępność komunikacyjną i połączenie z centrum Gdańska (ok. 5 km), zarówno własnym autem, jak i transportem publicznym. Kozacza Góra jest kompleksem leśnym położonym pięknie położonym z infrastrukturą rekreacyjną (wieża widokowa, alejki spacerowe, ławeczki, plac zabaw, ogrodzony wybieg dla psów, ścianka wspinaczkowa, przyrządy do ćwiczeń).

NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA

Chcesz mieszkać w mieście, ale w kameralnej okolicy?

Jeżeli:

  • budynek jednorodzinny z działką za obwodnicą i codzienne stanie w korkach to nie dla Ciebie ?
  • ale nie interesuje Cię też nowe mieszkanie w bloku z licznymi lokalami i widokiem na sąsiednie okna

To jest oferta właśnie dostosowana do Twoich potrzeb!
Budynek 4-lokalowy z mieszkaniami o wysokim standardzie wykończenia w idealnym położeniu w otoczeniu leśnym, a jednocześnie kilkaset metrów od pełnej infrastruktury miejskiej.

WSZĘDZIE BLISKO

IDEALNE POŁOŻENIE

Apartamenty zlokalizowane są w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych na osiedlu Kozacza Góra (od niedawna to również nazwa ulicy). Dojazd do budynku zapewnia droga wewnętrzna (ślepa) połączona bezpośrednio z ul. Łódzką. Pełna dostępność transportu publicznego – Pętla Łostowice Świętokrzyska 2 minuty pieszo. Do centrum Gdańska 4,5 km, do obwodnicy 4 km

REKREACJA

Położenie na terenie obszaru rekreacyjnego, jakim jest Kozacza Góra. W pobliżu również inne tereny rekreacyjne (Park Oruński, okolice stawku obok Pętli Łostowice Świętokrzyska). Bezpośrednia dostępność ścieżek rowerowych (wzdłuż Alei Havla i inne) umożliwiające wycieczki rowerowe do centrum Gdańska czy np. nad Jezioro Otomińskie z drugiej strony obwodnicy

PRZEDSZKOLE I SZKOŁY

Najbliższe przedszkole i szkoła Montessori znajduje się przy ul. Łódzkiej przy wjeździe na osiedle Kozacza Góra, w pobliżu również kilka szkół i przedszkoli publicznych i niepublicznych.

ZAKUPY

Market Piotr i Paweł znajduje się przy Pętli Łostowice Świętokrzyska, a market Netto przy ul. Świętokrzyskiej (500 m z drugiej strony terenu Kozaczej Góry).

Plany lokalu